Komfortowa fizjoterapia!

Idra fizjoterapia rehabilitacja terapia manualna kinezjologia naturopatia medycyna chinska chiropraktyka kręgarz rehabilitant fizjoterapeuta krakow niepolomice wieliczka koc elektryczny Habys

Fizjoterapia – komfort termiczny i wygoda!

Fizjoterapia bez śladów na twarzy!

Fizjoterapia w zimie? Nie musi być chłodno – w trosce o komfort Pacjentów na wyposażeniu gabinetu fizjoterapeutycznego jest już mata grzewcza, która pozwala indywidualnie dobrać temperaturę i zrelaksować mięśnie.
Odpowiednia ciepłota podłoża działa korzystnie podczas terapii powięziowej, ponieważ powoduje dodatkowe rozluźnienie tkanek i zmniejszenie bólu oraz napięcia mięśni.

Matę z powodzeniem można także wykorzystać w domu jako uzupełnienie fizjoterapii w sytuacji patologicznych stanów napięcia mięśniowego wywołanego codziennym stresem. Kupując matę grzewczą warto zwrócić uwagę, czy produkt posiada wyłącznik czasowy. Ten drobny detal sprawia, że mata grzewcza jest bezpieczna w użytkowaniu.

Dodatkowa poduszka silikonowa zapewnia bezuciskowe podparcie twarzy podczas zabiegu fizjoterapeutycznego w pozycji leżącej. Podkładka zabezpiecza skórę twarzy przed punktowym uciskiem i utrzymującym się czasem po zabiegu odkształceniem punktów styczności twarzy z niezabezpieczonym otworem w leżance.

Pełny komfort Pacjenta jest najważniejszy, ponieważ umożliwia jego skupienie na fizjoterapii,
a tym samym osiągnięcie celu zabiegowego.


Zapraszam do kontaktu
Szymon Sitko
Fizjoterapeuta Kraków

Udostępnij przez:

Skip to content